VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ

Yönetilebilir Hizmetler

Müşterilerimizin Veri Merkezinde bulunan tüm Sunucu, Sanallaştırma ve Ağ cihazlarının, mühendislerimiz tarafından yönetilmesi, gerekli iyileştirmeler ve kontrollerin yapılmasıdır.

Verilen hizmet kapsamında ayda bir olarak müşterilerimizle beraber değerlendirme toplantıları yapılmakta, bu toplantılarda veri tipine ve uygulamaların performans ihtiyaçlarına göre en uygun çözümler oluşturulmaktadır. 

Yerel Bakım Destek Hizmetleri

Çağrı merkezimiz müşterilerden gelen talepleri kayıt altına alarak, taahhüt edilen SLA süresi içerisinde, ilgili ekip tarafından problem ve isteklerin çözüme ulaşması sağlanmaktadır.

Bu modelde, Morten mühendisleri sadece açılan çağrı bazında destek vermektedir, Veri Merkezinin günlük operasyonları, kurumların kendi IT personellerine aittir.

Kurulum Hizmetleri

Müşterilerimizin satin aldıkları Veri Merkezi ürünlerinin, uçtan uca kurulumunun gerçekleştirildiği, anahtar teslim projelerimizdir. Tüm kurulum süreçlerimiz PMI metodolojisine uygun olarak ilerlemektedir.

Morten Veri Merkezi Ekibi olarak, günümüz iş modellerine ve uygulamara yönelik trafiklere cevap verebilecek Sunucu ve Veri Merkezi alt yapısının kurulması ve bu yapının sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde işletilmesi amaçlanmaktadır.

Veri Merkezi Analiz Hizmetleri

Veri Merkezlerinde yaşanan  problemlerin giderilmesi adına, konusunda uzman ekipler ile detaylı inceleme yapılmakta, bu incelemeler sonucunda veri merkezinde yaşanan problemlerin, uygulama bazlı mı yoksa sunucu veya alt yapı bazlı mı tespit edilerek, gerkli aksiyonların alınması sağlanmaktadır.

Randevu ve bilgi talebi için : 0850 755 02 83