NETWORK HİZMETLERİMİZ

Yönetilebilir Hizmetler

Müşterilerimizin tüm Ağ cihazlarının, Morten Ağ ekipleri tarafından yönetilmesidir. Bu kapsamda  Morten çağrı merkezi üzerinden iletilen talepler, belirlenen SLA süreleri içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Bu modelde, müşterilerimizin yapısında bulunan tüm Ağ cihazları mühendislerimiz tarafından yönetilmekte, gerekli iyileştirmeler ve sağlık kontrolleri yapılmakta, ihtiyaç halinde update / patch / hotfix işlemleri gerçekleştirilmektedir.   

Verilen hizmet kapsamında ayda bir olarak müşterilerimizle beraber değerlendirme toplantıları yapılmakta, bu toplantılarda yapılacak iyileştirmeler ve verilen hizmetler, Morten  Ağ Takım Lideri ve Birim Müdürü tarafından da takip edilmektedir.

Yerel Bakım Destek Hizmetleri

Çağrı merkezimiz müşterilerden gelen talepleri kayıt altına alarak, taahhüt edilen SLA süresi içerisinde, ilgili ekip tarafından problem ve isteklerin çözüme ulaşması sağlanır.

Bu modelde, Morten Ağ mühendisleri sadece açılan çağrı bazında destek vermektedir, Ağ ürünlerinin günlük operasyonları, kurumların kendi IT personellerine aittir.

Kurulum Hizmetleri

Müşterilerimizin satin aldıkları Ağ ürünlerinin, kurulumunun gerçekleştirildiği anahtar teslim projelerimizdir. Tüm kurulum süreçlerimiz PMI metodolojisine uygun olarak ilerlemektedir.

Kurulum hizmetlerinde, günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak LAN, WAN, SD-WAN ve SD Access alt yapısının kurulması, sağlıklı ve kesintisiz bir şekilde işletilmesi amaçlanmaktadır.

Ayrıca Kablosuz Ağ Yapısının en güncel teknolojilere (Wi-Fi 6) göre tasarlanması ve ihtiyac duyulan mobilitenin yüksek performansda sağlanması hedeflenmektedir. Misafir kullanıcılarınız için de alternatif olarak BYOD, Hot Spot vb. çözümler oluşturulmaktadır.

Network Analiz Hizmetleri

Müşterilerimizin yaşadığı problemlerin giderilmesi adına talep ettikleri hizmetlerden bir tanesi de Ağ Analiz hizmetidir. Ağ üzerinde yaşanan yavaşlık, paket kaybı, performans vb. problemlerin kök sorunun tespit edilmesi ve çözümü için gerekli adımların çıkarılmasıdır.

Randevu ve bilgi talebi için : 0850 755 02 83