DANIŞMANLIK

Kurulum Servisleri

Geniş CCIE kadromuz ile Veri Merkezi, Yerel ve Geniş Alan Ağları, Güvenlik ve Tümleşik Sistemler alanlarında bugüne kadar sayısız proje tamamladık. Edindiğimiz tecrübeler ve yeni teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin yeni kurulum, eski cihazlardan yeni cihazlara aktarım ve taşınma gibi hizmetleri sağlamaktayız.

 Yönetilebilir Hizmetler

Müşterilerimizin Veri Merkezi, Yerel ve Geniş Alan Ağları, Güvenlik ve Tümleşik Sistemlerinde kullandıkları yapıları, geniş CCIE kadrosu ve tecrübesiyle öne çıkan teknik ekiplerimiz tarafından  yönetilmektedir. Ticket bazlı olarak müşterilerimizin ihtiyaçları hem kayıt altına alınmakta , hem de yapılan değişim yönetimi detaylı biçimde takip edilebilmektedir.

Bakım Servisleri

Farklı sektörlerden, değişik ölçeklerdeki kurumsal müşterilerimizin mevcut envanterlerine, geniş CCIE kadrosu ve tecrübesiyle öne çıkan teknik ekiplerimiz tarafından uzaktan ve yerinde destek hizmeti vermekteyiz.Bu çalışmalarda, belirlenmis servis seviye anlaşmalarına uygun hizmet sunmakta olup, periyodik kontroller ile proaktif çözümler sağlamaktayız. 

Profesyonel Servisler

Uzman teknik kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını proje öncesinde analiz edip, yapılarına en uygun çözümleri konumlandırıp, projenin bitimine kadar, onlara danışmanlık sağlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız projelerin en başından en sonuna kadar müşterilermizin yanında olup, onlara uçtan uca çözümler sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve altyapı analizini dijital dünyanın gereksinimlerini ön planda tutarak yapıyoruz. Uçtan uca gerekli olan en iyi çözümü sunabilmek için ihtiyaç duyulan tüm entegrasyon ihtiyaçları profesyonel servisler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yazılım Servisleri

Ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta olup, tüm çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metodlarını ve tekniklerini kullanmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği kurumlarda da aynı değişimi yansıtarak, onların daha  verimli, rekabetçi ve kârlı hale gelmesi yönünde çözümler üretmek ekibimizin en temel amacıdır.

Dış Kaynak Servisleri

İhtiyaç ve beklentiler çerçevesinde belirlenen doğru bir dış kaynak kullanımı yaklaşımı, kaliteli bir hizmet sağlayıcı ile işbirliği halinde kurumlara stratejik konulara odaklanma imkanı sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz dış kaynak kullanımı şirketlerin verimliliğini büyük ölçekte arttırıp, ileriye dönük bütçeleme ve yönetim giderlerinde, maliyet avantajı ve esnek bir yapı sağlar.  Dış kaynak servisimiz ile 7x24 müşteri lokasyonlarında çalışacak uzmanlar sağlıyoruz. Bu uzmanlarımız,  müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ve  müşterilerimizin belirlemiş olduğu kriterlere uygun seçilmektedir

Üretici Garanti Servisleri

Cisco ile yürüttüğümüz iş ortaklıklarının yanısıra Microsoft, F5 Networks, Zoom CallRec, Jabra, Ekahau ve Linux markalarının da destek merkeziyiz. 7x24 çalışan çağrı merkezimiz ile yetkili destek merkezi olduğumuz tüm markalar ile müşterilerimizi buluşturuyoruz ve onlara aldıkları ürünlerin üretici garantilerinde destek oluyoruz. Böylelikle müşterilerimizin bu süreçlerde daha kolay ve hızlı destek almalarını sağlıyoruz.

Randevu ve bilgi talebi için : 0850 755 02 83